Příběhy

Příběhy jsou neoddělitelnou součástí života Krásy pomoci. Jsou všude kolem nás. Jsou to životní cesty našich seniorských klientů, které když posloucháme, často se nám zalesknou oči. Jsou to také příběhy našich dobrovolníků o tom, jak jim přátelství se starším člověkem změnilo pohled na život. Patří sem i vyprávění rodin, které pečují o svého stárnoucího příbuzného doma a my zjišťujeme, co všechno musí překonat. Jsou to příběhy našich dárců, jednotlivců i těch firemních, kteří s námi sdílí, proč se rozhodli podporovat seniory a co jim to přináší. A v neposlední řadě jsme to i my, kteří pracujeme pro Nadaci. I naše životní příběhy už totiž budou navždycky s Krásou pomoci propojené.

Příběhy Krásy pomoci

Příběhy našich seniorských klientů

Za dobu existence nadace jsme pomohli tisícům seniorů. Každý jednotlivý příběh je jedinečný a každý si zaslouží být vyprávěn. Vybrali jsme pro vás několik příběhů pro lepší představu o tom, kdo jsou ti, kterým naše nadace pomáhá.

Příběhy domácích pečujících

Rodiny, které se rozhodnou pečovat doma o svého stárnoucího příbuzného, který už vše sám nezvládne a je závislý na péči někoho jiného, si zaslouží veškerou podporu a respekt. My jsme tu pro ně. A tohle jsou jejich příběhy.

Příběhy dobrovolníků

Rozhodli se věnovat svůj volný čas tomu, aby potěšili někoho dalšího. Vzali ho ven, popovídali si s ním u kávy. Dělají to bezplatně, prostě jim to za to stojí. Jsou to DOBROvolníci. Seznamte se s některými z nich.

Příběhy našich firemních partnerů

Bez spolehlivých partnerů bychom tolik příběhů nenapsali. Potřebujeme je, abychom mohli plnit naši misi. A věříme, že také naši partneři jsou rádi součástí naší práce. Proč si to myslíme? Jen si přečtěte příběhy některých z nich.

Příběhy dárců

Lidé, kteří nám jednorázově nebo pravidelně posílají finanční dar podle svých možností, jsou naši hrdinové. Nesmírně si jejich podpory vážíme a víme, že je to pro nás velký závazek. Proč si vybrali zrovna podporu seniorů? Tohle jsou jejich odpovědi.

Jak vidíme naši práci v Nadaci Krása pomoci

Tým nadace je srdcem celé naší práce. A srdcaři tu opravdu pracují. Velcí profesionálové s cílem měnit svět k lepšímu. Bez každého jednotlivého člena týmu by nadace nebyla tím, čím je. Přečtěte si, co jim práce v nadaci přináší.

Příběhy organizací, kterým jsme pomohli

Od založení v roce 2008 podporujeme granty další neziskové organizace, které pomáhají seniorům. Můžeme tak působit po celé České republice. Naprostou většinu těchto neziskovek podporujeme dlouhodobě. Přečtěte si, co o partnerství s námi říkají.

Newsletter o tom, co se u nás děje

Když nám dáte svůj e-mail, pravidelně vám budeme posílat příběhy o tom, komu jsme díky vašemu daru pomohli a co je u nás nového. Odběr můžete kdykoli zrušit.