Naši partneři, kteří pomáhají k důstojnému životu seniorů

Děkujeme všem, kteří pomáhají naplňovat naši vizi – důstojné a plnohodnotné stárnutí pro naše prarodiče. Bez vás by to nešlo.

Diamantoví partneři

Sekce diamantových partnerů patří našim nejštědřejším podporovatelům. Naše spolupráce je založena na dlouhodobých vztazích a pro každý rok společně připravujeme nové aktivity. Výše finanční podpory se pohybuje v částkách nad 500tis korun ročně. Pevných vztahů a vzájemné důvěry si velmi vážíme.

Ples jako Brno

Ples jako Brno a Ples v Rudolfinu patří každoročně mezi kulturní události roku. Součástí programu jsou také charitativní dražby a tombola. Díky organizátorům a hostům jsme získali finanční podporu přesahující milion korun.

LAUFEN CZ

LAUFEN CZ nejenomže podporuje naše aktivity, ale také usiluje o to, aby starší lidé měli kvalitně a bezbariérově zařízené sociální zařízení. Společnými silami jsme zajistili a zrekonstruovali koupelny několika seniorům napříč ČR.

MALL.cz

Mall.cz je naším dlouhodobým parťákem a díky naší spolupráci a jeho zákazníkům jsme již podpořili seniory několika miliony korun. Do spolupráce jsou zapojeni také zaměstnanci, kteří každoročně věnují vánoční dárky našim klientům.

NN Životní pojišťovna

NN Životní pojišťovna je naším dlouholetým partnerem. Pravidelně podporuje naše projekty, ale poskytuje také finance v rámci mimořádných grantů určených pro další proseniorské organizace v ČR. Společně zajišťujeme poradenské služby na portále Péče.cz

Penny Market s.r.o.

S Penny Market s.r.o. spolupracujeme od roku 2017. Pro každý rok plánujeme a připravujme nové aktivity, společně se věnujeme tématům jako je osamělost a výživa seniorů. Penny Market s.r.o. za dobu naší spolupráce podpořilo seniory částkou několika milionů korun.

Zlatí partneři

V sekci Zlatých partnerů jsou firmy, které naši činnost a seniory podporují částkou ve výši 251 – 500tis. korun ročně. Jsou to finance, díky kterým můžeme naši činnost a projekty plánovat s výhledem do budoucnosti. Při naší spolupráci a přípravě společných aktivit vždy usilujeme o to, aby byly prospěšné a smysluplné pro obě strany.

Slevomat.cz

Ve spolupráci se Slevomat.cz pravidelně připravujeme vouchery určené pro podporu seniorů. Díky zákazníkům jsme tak mohli například uspořádat velkou oslavu Mezinárodního dne seniorů nebo pozvat osamělé seniory na posezení do kavárny.

ICONIC by Tatiana G.B.

Taťána je zakladatelka a předsedkyně správní rady naší Nadace. Tím ale její role a činnost nekončí. Zapojuje se do chodu Nadace, účastní se akcí, setkává se s našimi klienty, ale podporuje nás také finančně. Část výtěžku z její kolekce ICONIC putuje na podporu seniorů.

Stříbrní partneři

Stříbrní partneři pravidelně podporují Nadaci částkou 51-250tis korun ročně. Společně plánujeme a komunikuje, na kterou z našich aktivit budou finance použity. Jsou to částky, díky kterým můžeme pomoci desítkám seniorů ročně.

Bronzoví partneři

Bronzová kategorie je věnovaná partnerům, kteří nám přispívají částkami do 50tis korun ročně. Také tyto firmy jsou pro nás velmi důležitými partnery a jejich podpory si vážíme.

Podporují nás

Spolupráce nemusí být založena pouze na finančním daru. Partneři nás podporují také formou barteru, pro bono službami nebo poskytnutím prostor.

Fox Hunter, s.r.o.

Fox Hunter, s.r.o. je marketingová agentura, díky které mají naši klienti možnost svést se v luxusních autech značky Mercedes třeba na oslavu Mezinárodního dne seniorů.

Nadační fond Propolis 33

Od Nadačního fondu Propolis 33 získáváme grantovou podporu pro realizace našeho programu Doma bez obav.

Magistrát hlavního města Prahy

MHMP společně usilujeme o kvalitní a důstojný život pražských seniorů. Během pandemie jsme společně distribuovali seniorům letáky, získávali jsme drobné dárky pro naše klienty a spolupracujeme také v oblasti záštity našich aktivit.

Městská část Praha 2

O MČ Praha 2 získáváme pravidelný grant na realizaci našeho programu Doma bez obav.

Ministerstvo vnitra České republiky

Od MV získáváme pravidelný grant na realizaci našeho dobrovolnického programu.

Ministerstvo práce a sociálních věcí

Od MPSV získáváme granty a vystupujeme na jejich kulatých stolech spojených se seniorskou tématikou a zaměstnáváním starších osob. V roce 2021 jsme získali zvláštní cenu za mimořádní přínos v oblasti seniroské problematiky.

Adam Jílek

Adam Jílek je český malíř a grafik, se kterým jsme společně zrealizovali charitativní výstavu, kde část z výtěžku obrazů putuje na podporu Nadace.

Distrikt 2240 (D 2240)

S Rotary klubem se účastníme společných akcí a v portfoliu jejich spolupracujících organizací zastupujeme seniorskou tématiku.

Nadační fond pomoci

Ve spolupráci s Nadačním fondem pomoci jsme během pandemie mohli podpořit provoz Terapeutické linky Sluchátko, na kterou se mohou obracet senioři v náročných životních situacích.

Donio.cz

Donio.cz je crowfundingová platforma, díky které můžeme finance na naše projekty a pomoc seniorům získávat i my.

Nadační fond breegy foundation

Breegy propojuje firmy a neziskové organizace. Na jejich stánkách najdete i profil naší Nadace.

Business & Professional Women CR z.s.

S BPWCR spolupracuje již několik let, pravidelně se účastníme akcí, které pořádají. Do programu zahrnujeme aktivity, díky kterým mohou návštěvníci podpořit Nadaci.

Baťa.cz

Díky spolupráci s firmou Baťa.cz jsme mohli v době pandemie obdarovat pečovatelky z našich spřízněných organizací a poděkovat jim tak za jejich práci.

Charing Cross scientific a.s.

Nutrego je klinická výživa určená nejenom pro seniory. Díky těmto produktům můžeme jídelníček našich klientů doplnit o nutričně vyvážené produkty.

Medicton group s.r.o.

Díky firmě Medicton Group s.r.o. jsme získali 250ks antigenních testů, které během pandemie mohly používat naše koordinátorky i dobrovolníci, abychom neohrozili zdraví našich klientů.

Občanská Plovárna, Praha 1 - Restaurant

To jsou krásné prvorepublikové prostory, ve kterých jsme měli možnost zorganizovat (Ne)tančírnu pro všechny generace a oslavit tak Mezinárodní den seniorů.

ROYAL - Theatre & Club Chic

Theatre Royal nám poskytlo zázemí svých krásných prostor k oslavě 10. výročí Nadace.

Vinařství Ludwig s.r.o.

Vinařství Ludwig je naším dlouholetým partnerem při zajištění občerstvení na našich společenských událostech.

Emco spol. s r. o.

Společnost Emco spol. s.r.o. poskytla v době pandemie svoje výrobky do balíčků pro naše klienty.

Haeven Labs s.r.o.

Díky barterové spolupráci můžeme našim klientům dopřát nutričně vyvážené drinky, které podporují jejich imunitu.

JC Print s.r.o. - Tisk a obálkování

Dík naší spřízněné tiskárně můžeme za zvýhodněné ceny tisknout naše letáky, promo materiály a nově také časopis pro naše klienty.

Hodnocením vín zkvalitňujete život seniorům | MojeLahve.cz

Za každé hodnocení vína na stránce mojelahve.cz putuje jedna koruna na podporu důstojného života seniorů.

Letiště Václava Havla Praha

Na Letišti Praha najdete naše dvě největší kasičky. Pokud se chystáte na dovolenou nebo se vracíte a nevíte, co s drobnými, můžete nám je tam zanechat.

INFOCENTRUM MODERNÍ ŠKOLY | ÁMOS vision

Ve spolupráci s Ámos vision šíříme přes interaktivní panely seniorská témata i k té nejmladší generaci ve školách.

Art 4 People - eventová, produkční a kreativní agentura

Art4people je eventová a produkční agentura, která nám pomáhá zorganizovat společenská setkání jakou je Mezinárodní den seniorů nebo oslavy výročí Nadace.

B.Right Advokáti

Díky advokátům, kteří nám poskytují pro bono odborné služby, můžeme poradit našim klientům v právních záležitostech, které řeší.

Ústřední vojenská nemocnice Praha

V atriu pavilonu A najdete naše kontaktní místo, kde koordinátorky péče poskytují poradenské služby

Nemocnice Na Homolce

U hlavního vchodu v 5.patře najdete naše kontaktní místo, kde koordinátorky péče poskytují poradenské služby

Fakultní nemocnice Královské Vinohrady

V pavilonu H u vchodu najdete naše kontaktní místo, kde koordinátorky péče poskytují poradenské služby.

Fakultní nemocnice v Motole

V hlavním vestibulu části pro dospělé najdete naše kontaktní místo, kde koordinátorky péče poskytují poradenské služby.

Partneři e-shopu

Na těchto e-shopech nás můžete podpořit koupí vybraných výrobků.

Mediální partneři

Tito partneři nám pomáhají s osvětou a sdílením příběhů z naší pomoci.

Příběhy našich firemních partnerů

Bez spolehlivých partnerů bychom tolik příběhů nenapsali. Potřebujeme je, abychom mohli plnit naši misi. A věříme, že také naši partneři jsou rádi součástí naší práce. Proč si to myslíme? Jen si přečtěte příběhy některých z nich.

Penny Market Česká republika

Zlaté Penny! Doslova. Penny Market je jeden z našich hlavních partnerů!

Společnost NN

NN pojišťovna pomáhá seniorům, a to nejen finančně.

Společnost LAUFEN CZ

Společnost LAUFEN CZ k pomoci seniorům skočila rychle a vzala to rovnou od podlahy - té koupelnové.