Podpořte firemním darem důstojný život seniorů

Děkujeme, že se chcete stát naším partnerem a pomoci tak k důstojnému životu seniorů. Firemní partneři jsou v naší práci velmi důležití. Pomáhají nám nejen finančními dary, ale také s námi šíří osvětu o péči o seniory, díky společným kampaním nám pomáhají zvedat povědomí o naší práci nebo nás podporují dobrovolnicky svým know-how. Víme, že naši partneři nám svou podporou vyjadřují velkou důvěru, a toho si moc vážíme. Na téhle stránce se dozvíte vše potřebné o tom, jak s firmami spolupracujeme.

Dana Sklenaříková
Dana Sklenaříková

Kontaktní osoba pro firemní dárce a partnery

+420 602 246 548 Spoluprace@krasapomoci.cz

Vymyslíme spolu tu nejlepší formu spolupráce.

Naší vizí je důstojné a plnohodnotné stárnutí pro naše prarodiče. Zároveň pracujeme na tom, aby společnost vnímala seniory s respektem.
Naším posláním je provázet stárnutím. Zajišťujeme moderní služby v domácím prostředí a získáváme finance na projekty pro seniory.
Naše hlavní hodnoty jsou pozitivní stárnutí, inovativní postupy a laskavý přístup.
Bez dárců bychom ovšem naši vizi naplňovali jen obtížně. Právě díky nim jsme od roku 2008 pomohli tisícům seniorů, mezi ostatní neziskovky jsme rozdělili částku přes 33 milionů korun a vybudovali si renomé profesionální organizace, která poskytuje kvalitní služby a zároveň pracuje na systémovém řešení situace seniorů v České republice i mezinárodně.
Finanční stabilita, kterou nám naši partneři díky svým darům poskytují, nám dává možnost pracovat nezávisle a plánovat naše služby dopředu.
Chcete-li se obrátit přímo na někoho z našeho týmu, kontaktujte prosím Danu Sklenaříkovou.

Jsou různé způsoby, jakými můžete podpořit naši vizi.

Finanční podpora nadace

Dar přes platební bránu
Díky Darujme.cz nám můžete jednoduše poslat dar platební kartou. Zabere to jen minutku, ale radost to udělá obrovskou.
Pravidelné darování přes platební bránu
Pravidelné dary jsou pro nás moc důležité, dávají nám jistotu do dalších měsíců a let. Děkujeme za Vaši důvěru, pokud se pro tento typ podpory rozhodnete.
Dar převodem na účet
Nemáte kartu? Nevadí, umíme to i “postaru”. Tady je naše číslo účtu: 26 26 26 26 26 / 0100. Pokud chcete potvrzení o daru, musíte si o něj napsat na info@krasapomoci.cz, protože při tomto způsobu daru na Vás nemáme kontakt.
Uspořádejte firemní sbírku
Můžete také zapojit Vaše zaměstnance nebo firemní partnery a uspořádat finanční sbírku. Nebo sbírku spojit s teambuildingem nebo jinou firemní akcí.

Partnerství s nadací

Velmi si vážíme našich firemních partnerů, kteří s námi pomáhají seniorům dlouhodobě. U dlouhodobé spolupráce totiž dopad jejich finanční podpory exponenciálně stoupá. Víme, s jakou částkou můžeme do dalších let počítat, a dokážeme naše aktivity lépe naplánovat a partnerům zároveň spočítat, jaký je dopad jejich pomoci. Máme také prostor vymyslet nejlepší možnou komunikaci naší spolupráce a zamyslet se, kde všude je možné naše aktivity s partnerem propojit. Zkrátka to vidíme jako win – win pro obě strany.

Další možnosti podpory nadace

  • Společná mediální kampaň
  • Nákup benefičních předmětů v e-shopech, která nás podporují
  • Společná akce, např. Benefiční bazar, ples, výstava apod.
  • Můžete nás podpořit i věcným darem nebo službou
  • Sbírková akce ve Vašich obchodech
  • Napadá Vás něco jiného? Skvělé, napište nám!

Jak budou dary využity

Nakoupit, vyřídit složenky, obstarat pomůcku nebo si jen popovídat a pohladit. Důstojné stáří je přání, které společně můžeme splnit.
Díky Vaší podpoře můžeme poskytovat bezplatnou podporu a péči umožňující důstojný život osamělým seniorům.
Péče o jednoho seniora nás průměrně měsíčně stojí necelých 1500 Kč. Částka je proměnlivá s ohledem na náročnost potřeb klienta. Ke každému totiž přistupujeme individuálně. Za dar 100 000 Kč tak například umíme pomáhat šesti seniorům celý rok.
Díky pravidelným finančním darům lze plánovat naši činnost na další měsíce. Víme, o kolik seniorů se budeme schopni postarat.
Za 6 let fungování projektu Doma bez obav jsme pomohli přes 3500 seniorům. A to právě jen díky dárcům.

Způsoby využití darů

Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a každý potřebuje jinou formu a intenzitu podpory, proto Vám neumíme říct, kolika klientům Vaše finanční pomoc přesně pomůže. Nicméně průměrně platí, že za finanční dar ve výši 100 000 Kč dokážeme pomáhat 6 seniorům celý rok. Následující příklady jsou orientační.

10 000 Kč

Za tento dar můžeme pomáhat jednomu seniorovi přibližně 7 měsíců.

50 000 Kč

Za tuto částku můžeme pomáhat třem seniorům jeden rok. Flexibilně pomůžeme zařídit vše, co je třeba – od příspěvků na péči, přes osobní asistenci až po dobrovolníka.

500 000 Kč

Domluvíme se s Vámi, jak dar využijeme – na pomoc konkrétním seniorům, na rozvoj dobrovolnictví, na podporu dalších projektů nebo ho můžeme vložit do nadačního jmění, kde bude generovat zisk neomezeně dlouho.

Naši současní partneři

Podívejte se, s jakými společnostmi spolupracujeme.

Naše hospodaření

Naše hospodaření je transparentní. Podívejte se sami.

Organizace, kterým jsme pomohli

Finančně jsme podpořili již více než 100 neziskovek, které pomáhají seniorům po celé ČR. Mrkněte, které to jsou.

Děkujeme firemním dárcům a partnerům

7 důvodů, proč se stát naším firemním partnerem

1
"Myslíme si, že seniory podporuje málo firem, tak jsme si vybrali k podpoře právě je."
2
"Nadaci založila Taťána Kuchařová a nám se líbí, jak se prezentuje a co dělá."
3
"Sledujeme, co děláte a líbí se nám to, podpora seniorů je nám blízká."
4
"Chceme kvalitní komunikaci našeho daru/naší spolupráce a partnera, který rozumí, že spolupráce má být přínosná pro obě strany."
5
"Chceme systematicky řešit naše CSR a hledáme partnera, který bude s našimi penězi nakládat zodpovědně a efektivně."
6
"Chceme ukázat našim (potenciálním) zaměstnancům a zákazníkům, že jsme společensky odpovědní a hodnoty firmy aplikujeme i v praxi."
7
"O dar si můžeme snížit základ daně."
8
A jaký důvod je ten Váš?

Příběhy našich seniorských klientů

Za dobu existence nadace jsme pomohli tisícům seniorů. Každý jednotlivý příběh je jedinečný a každý si zaslouží být vyprávěn. Vybrali jsme pro vás několik příběhů pro lepší představu o tom, kdo jsou ti, kterým naše nadace pomáhá.

Paní Jana

Posledních 5 let, kdy je paní Jana ve spojení s Nadací Krása pomoci, hodnotí jako nejhezčí...

Paní Marie

Paní Marie je živel – čiší z ní energie, je suverénní a pořád v pohybu. V životě zakusila...

Paní Boženka

Navzdory svému věku se stále zajímá o politiku, kulturní dění, historii, ráda chodí na výs...

Kontaktní formulář