ESHOP

Teplákovka a tričko, které ukazují styl

Pohodlíčko, pohodlí. To máme celkem rádi. A přiznáváme, že někdy do kanceláře vyrazíme tak, aby se nám hlavně pohodlně sedělo.
A tak nás tahle spolupráce nadchla – my máme vlastní TEPLÁKOVKU a tričko Pokračování příště!
Kolekce “Pokračování příště” vznikla ve spolupráci značky Virulent a nadace Krása pomoci jako limitovaná kolekce k Tánině nové knize “Pokračování příště”.
30% z částky jde na pomoc seniorům 

Pokračování příště, kniha o všehochuti života

Pokračování příště… Vážně nevážná kniha o všehochuti života.

Udělejte sobě nebo někomu blízkému radost a získejte knihu s originálním podpisem a osobním věnováním dle Vašeho přání přímo od Taťány G. Brzobohaté a přispějte tím na pomoc seniorů nadace Krása POMOCI.

150,- CZK z každé podepsané knihy poputuje na projekt Doma bez obav, který zajišťuje důstojný a kvalitnější život prarodičů v jejich domácím prostředí.

Tričko, které má styl

Lásku k prarodičům můžeme projevit například i tímto milým tričkem s originálním nápisem „Dědečka a babičku, rádi máme na tričku“.
A věříme, že zaujme na první pohled nejen svým precizním zpracováním a příjemným materiálem, ale především krásným a výstižným nápisem. Babičku a dědečka máme ve svém srdci a nyní jim to můžete dát vědět i díky tomuto tričku. Triko s nápisem máme i v dětské velikosti, takže jej mohou nosit děti i dospělí. Nabízíme pánskou i dámskou variantu. Udělejte svým nejbližším radost krásným tričkem plným lásky a něhy a podpořte navíc osamělé seniory. Výtěžek z prodeje trička totiž poputuje na projekt Doma bez obav, který pomáhá seniorům, aby mohli žít v domácím prostředí a důstojně.

Kniha, která z vás udělá Masterchefa

Už vám dochází inspirace co vařit? Tak si pořiďte kuchařku Život. Kuchařka obsahuje více než 60 nejrůznějších receptů od míchaných vajec po strukturované dezerty.

Na receptech se podílelo více než 20 šéfkuchařů, cukrářů a pekařů.

Autorem kuchařky je vynikající šéfkuchař Jirka Zajíček.

Kniha vznikla za podpory porotců Masterchef Radka Kašpárka (1 michelin star) a Přemka Forejta.

Z každé knihy je navíc určené rovných 100 Kč na pomoc seniorům.

Víno, které ctí tradice

Víte, že nám můžete pomoci i tím, že budete pít víno? 🙂

  • 1 Kč z vybraných vín vinařství Ludwig je určena na pomoc seniorům - vína poznáte podle samolepky.
  • Speciální cuveé víno Rodokmen od Vína Marcinčák - zakoupením tohoto limitovaného vína posíláte dokonce 50 Kč na pomoc seniorům.
  • A pomáhat můžete i tím, že budete vína hodnotit - 1 Kč za každé hodnocení vína na www.MojeLahve.cz

Laň, která pomáhá

Spojili jsme síly s Deers. A vedle známého jelínka si nyní můžete na sáčko připnout také elegantní laň. A navíc laň, která pomáhá. 50 Kč z každé je určeno na pomoc seniorům.

Laň si navíc můžete koupit také na čelence nebo jako náhrdelník.

Omrkněte také krásné mini-laně. Z každé putuje na pomoc seniorům 30 Kč.

Náramek, který léčí

Našim dalším partnerem je Mineral Bangle. Vyrábějí krásné náramky, řetízky i prstýnky. Jeden náramek je speciální, jeho koupí přispějete 35 Kč na pomoc seniorům.

Základ náramku tvoří achát. Jedná se o velice stálý kámen tvořený mikroskopickými krystalky křemene ukládaného ve vzájemně spojených proužcích. Acháty slouží jako uzemňovací kameny, které nám dodávají citovou, tělesnou a rozumovou rovnováhu. Achát dokáže uvádět do souladu prvky jin a jang, představující pozitivní a negativní síly udržující celý vesmír na pevném místě.

Přání, které usmiřuje

Chci Ti ještě říct… Dopis zesnulému psaný na speciální vodou rozpustný papír.

Naším přáním je pomoci pozůstalým lépe se vyrovnat s odchodem blízké osoby a uctít památku zesnulých. Ať již nosíte v srdci pocity, prosby nebo slova poděkování, která jste již nestihli povědět, máte možnost je sepsat a předat.

Své řádky napište na unikátní vodou rozpustný papír. Dopis pošlete po proudu vody, kde se Vám během pár sekund před očima rozpustí, či předejte silou ohně spálením.

Zakoupením také pomáháte plnit přání seniorům – žít důstojně doma.

Náramek, který to řekne za vás

Vytvořili jsme pro vás společně s BeWooden něco opravdu speciálního. Náramek Miluju babi a Miluju dědu. Vypustili jsme ho do světa na Den seniorů, ale to, že máte své prarodiče rádi, jim můžete ukázat kdykoli. 🙂

Zakoupením každého náramku přispíváte 100 Kč na pomoc osamělým seniorům.

Náramky mají univerzální velikost a jsou vyrobené ručně v ČR.

Taška, KTERÁ VÁS UNESE

Síťová taška jako kamarádka na cesty i do města. Unese toho tolik, že budete sami unešeni.

Legendární, nestárnoucí, nadčasová, praktická i parádní. A tahle nadační pomáhá – babičkám a dědům 🙂

Je to limitovaná edice, stojí 345 korun a z této částky jde 50 korun seniorům.

Přesvědčili jsme vás, že ji nutně potřebujete? Stačí si o ní napsat na mail info@krasapomoci.cz a my Vám ji buď pošleme poštou nebo si ji můžete vyzvednout u nás v kanceláři.

Šaty, KTERÉ PŘINÁŠÍ UMĚNÍ DO ULIC

Autorský projekt, který vznikl ve spolupráci značky Zannia s fotografem a výtvarníkem Janem Schejbalem. Jeho koláže přetavili do šatů, tílek a dlouhých sukní.

Kolekce vznikla jako reakce na pandemickou situaci. Přináší možnost začlenit umění do každodenního života.

Z prodeje každého modelu této kolekce jde 130 Kč na projekt Doma bez obav.

Láhev, která šetří

Studentský projekt Glass2go, který neskončil ve školním šanonu. Studenti umělecké školy navrhují atraktivní designy a vyrábějí originální skleněné láhve.

Projekt je založen na myšlence redukce plastů. Jedná se o jedinečný produkt, z jehož prodeje společně s vámi posíláme pomyslný vzkaz v láhvi těm, kteří pomoc potřebují – seniorům.

Děkujeme, že pomáháte s námi!

Dovolte nám poděkovat Vám všem, kteří jste se rozhodli nás podporovat.
Velice si toho vážíme a pevně věříme, že se nám s vaší pomocí bude i nadále dařit naplňovat naše poslání pomáhat tam, kde je to potřeba.