ESHOP

Tričko, které má styl

Lásku k prarodičům můžeme projevit například i tímto milým tričkem s originálním nápisem „Dědečka a babičku, rádi máme na tričku“.
A věříme, že zaujme na první pohled nejen svým precizním zpracováním a příjemným materiálem, ale především krásným a výstižným nápisem. Babičku a dědečka máme ve svém srdci a nyní jim to můžete dát vědět i díky tomuto tričku. Triko s nápisem máme i v dětské velikosti, takže jej mohou nosit děti i dospělí. Nabízíme pánskou i dámskou variantu. Udělejte svým nejbližším radost krásným tričkem plným lásky a něhy a podpořte navíc osamělé seniory. Výtěžek z prodeje trička totiž poputuje na projekt Doma bez obav, který pomáhá seniorům, aby mohli žít v domácím prostředí a důstojně.

Kniha, která z vás udělá Masterchefa

Už vám dochází inspirace co vařit? Tak si pořiďte kuchařku Život. Kuchařka obsahuje více než 60 nejrůznějších receptů od míchaných vajec po strukturované dezerty.

Na receptech se podílelo více než 20 šéfkuchařů, cukrářů a pekařů.

Autorem kuchařky je vynikající šéfkuchař Jirka Zajíček.

Kniha vznikla za podpory porotců Masterchef Radka Kašpárka (1 michelin star) a Přemka Forejta.

Z každé knihy je navíc určené rovných 100 Kč na pomoc seniorům.

Víno, které ctí tradice

Víte, že nám můžete pomoci i tím, že budete pít víno? 🙂

  • 1 Kč z každé zakoupené lahve na pomoc seniorům.
  • Speciální cuveé víno Rodokmen od Vína Marcinčák
  • 1 Kč za každé hodnocení vína na MojeLahve.cz

Laň, která pomáhá

Spojili jsme síly s Deers. A vedle známého jelínka si nyní můžete na sáčko připnout také elegantní laň. A navíc laň, která pomáhá. 50 Kč z každé je určeno na pomoc seniorům.

Laň si navíc můžete koupit také na čelence nebo jako přívěsek na kabelku u Luxury Bags.

Čerstvou novinkou jsou mini laně na baretu KAMA.

Náramek, který léčí

Našim dalším partnerem je Mineral Bangle. Vyrábějí krásné náramky, řetízky i prstýnky. Jeden náramek je speciální, jeho koupí přispějete 35 Kč na pomoc seniorům.

Základ náramku tvoří achát. Jedná se o velice stálý kámen tvořený mikroskopickými krystalky křemene ukládaného ve vzájemně spojených proužcích. Acháty slouží jako uzemňovací kameny, které nám dodávají citovou, tělesnou a rozumovou rovnováhu. Achát dokáže uvádět do souladu prvky jin a jang, představující pozitivní a negativní síly udržující celý vesmír na pevném místě.

Přání, které usmiřuje

Chci Ti ještě říct… Dopis zesnulému psaný na speciální vodou rozpustný papír.

Naším přáním je pomoci pozůstalým lépe se vyrovnat s odchodem blízké osoby a uctít památku zesnulých. Ať již nosíte v srdci pocity, prosby nebo slova poděkování, která jste již nestihli povědět, máte možnost je sepsat a předat.

Své řádky napište na unikátní vodou rozpustný papír. Dopis pošlete po proudu vody, kde se Vám během pár sekund před očima rozpustí, či předejte silou ohně spálením.

Zakoupením také pomáháte plnit přání seniorům – žít důstojně doma.

Ponožky KTERÉ SBLIŽUJÍ

Dřív jsme se jim smáli, dnes je chceme – měkké dárky! No schválně, ruku nahoru, kdo chce taky pod stromečkem najít ponožky…?

Není ale ponožka jako ponožka. My máme moc rádi tyhle od Bati. Jsou totiž krásné, hodí se i do sandálů a navíc pomáhají žít seniorům doma. 🙂 Z každého prodaného kousku jde 50 Kč na projekt Doma bez obav.

No a taky budete šířit osvětu, až v nich budete chodit. Na zadní straně je totiž napsáno “O krok blíž k sobě”. A my bychom si moc přáli, aby si lidé byli blíž.

Kalendář, který voní

Výjimečný nástěnný kalendář s voňavými stránkami. Vůně santalového dřeva nebo magnólie Vás pohladí na duši a rozzáří Váš den.
Koupí kalendáře přispíváte na pomoc seniorům.

Papír: křída lesk, 157 g/m2
Obálka je tištěna na křídový papír s gramáží 157 g/m2 a povrchově upravena UV lakem proti otěru
Karton je z kvalitní bílé lepenky o gramáži 600g/m2
Dvojitá kovová spirála “twin wire” po celé šířce kalendáře s háčkem pro zavěšení

Děkujeme, že pomáháte s námi!

Dovolte nám poděkovat Vám všem, kteří jste se rozhodli nás podporovat.
Velice si toho vážíme a pevně věříme, že se nám s vaší pomocí bude i nadále dařit naplňovat naše poslání pomáhat tam, kde je to potřeba.