„Jménem nadace Krása pomoci bych vám chtěla ze srdce poděkovat za toto krásné ocenění Czech Superbrands. Je to pro nás nejen velká čest, ale především potvrzení, že to, co děláme, má smysl,“ uvedla zakladatelka nadace Taťána Kuchařová.
Usilujeme o to, aby stáří bylo obdobím, které lidé nemusí prožívat v osamění. Prostřednictvím projektů a podpůrných služeb pomáhá seniorům zůstat co nejdéle v jejich domácím prostředí, kde se cítí bezpečně a spokojeně.
„Naše nadace už 17 let pomáhá seniorům žít důstojný život v jejich domácím prostředí. Věříme, že stáří může být krásné období – pokud na něj člověk není sám. A právě díky podpoře veřejnosti, našich partnerů a skvělého týmu lidí, kteří pro nadaci pracují, můžeme tuto vizi každý den naplňovat. Toto ocenění patří všem, kteří nám věří a jdou s námi – a hlavně našim prarodičům, kteří nám svou životní moudrostí každý den připomínají, proč to celé děláme,“ dodala Kuchařová.
Ocenění Honorary Superbrands je součástí mezinárodního programu Superbrands, který každoročně vyzdvihuje nejúspěšnější a nejdůvěryhodnější značky. V případě neziskových organizací jde o uznání jejich významného společenského přínosu, silné vize a pozitivního dopadu na životy lidí.
Nadace Krása pomoci se tak zařadila mezi elitní značky, které svými aktivitami prokazatelně mění svět k lepšímu.