Zlatá práce na Profesia Days!

Najít práci snů může být v každém věku jednoduché! Nejdůležitější je být ve správný čas na tom správném místě. 

Letošní veletrh práce Profesia days se koná ve dnech 12.-13. 10. na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech a je několik důvodů, proč byste tam měli být! 

  • Ti nejlepší zaměstnavatelé na trhu tam budou také! Navíc, po dlouhé době omezování výdajů na hledání zaměstnanců se vše otočilo a o pracovní síly se strhl boj. 
  • poradenské zóně se setkáte s námi a naším projektem Zlatá práce, dostanete odpovědi na všechny vaše otázky z pracovně-právní oblasti, můžete si vyzkoušet koučink, otestovat si své znalosti PC a cizích jazyků a nechat se upravit a vyfotit na dokonalé CV. 
  • Setkáte se s řadou úspěšných a inspirativních lidí, například se skladatelem Michaelem Kocábem, skvělým kuchařem Filipem Sajlerem a curlery Paulovými. 
  • Můžete si vyslechnout spoustu zajímavých přednášek na témata související se zaměstnáním, s motivací a se vším, co se právě teď děje na trhu práce. 
  • Vstup na veletrh je zdarma a každý registrovaný bude zařazen do slosování o skvělé ceny. Letos se soutěží o notebook Acer Aspire 5 Pure, chytré hodinky Amazfit GTS 2 Mini a reproduktor Niceboy Raze 3

Tím posledním a nejdůležitějším důvodem proč nesmíte chybět je, že se přece chcete vrátit do práce. Tak žádné ale! Přijďte a uvidíte, že v práci budete rádi. 

 

Na Profesia Days se potkáte i s Katkou Musilovou, manažerkou projektu Zlatá práce! 

Svou vstupenku zdarma si vyzvedněte na www.profesiadays.czRegistrace (zdarma), seznam vystavovatelů, program přednášek a další informace postupně přibývají na webu https://profesiadays.cz/ a na facebookové stránce https://www.facebook.com/profesiadayspraha/.