Vzkaz pro Rohlík

Máme tady vzkaz pro našeho parťáka rohlik.cz ❗

Milý Rohlíku,
přestože mi moje práce mi přináší mnoho emocí, většinou se nedojímám. Pracuji se seniory, ke kterým nebyl osud příliš laskavý a zůstali na sklonku života sami, s minimálními příjmy a nedůvěrou ke společnosti. A protože si myslím, že tak to být nemá, pracuji v Nadaci Krása pomoci, kde se snažíme po malých krůčcích dokazovat sobě, společnosti, ale nejvíce těm, o kterých píši výše, že stáří si zaslouží víc a někdy stačí málo, aby tomu tak opravdu bylo.
A tak jsme narazili jsme například na pana Petra. Velmi těžko se pohybuje, v lednu mu zemřela družka, a aby toho nebylo málo, onemocněl Covidem. Zůstal sám v úplné izolaci a s minimálním důchodem, který mu spolkne platba za nájem. Až do teď to jakžtakž šlo, ale nyní jsou úspory pryč.
Usilovně pracujeme na tom, aby byl Petrovi přiznán příspěvek na bydlení a mohl zase důstojně žít. Ale než se tak stane, prosím fanfáry a tobě, milý Rohlík, posílám velké dík za tvou štědrost. Petr to do té doby, než bude příspěvek přiznaný, díky tvé potravinové pomoci zvládne.
– Kristýna Galíková


„Milá paní Kristýnko, už jsem se vzpamatoval z toho krásného druhého Štědrého dne, který jste mi s Rohlíkem připravila a tak je správná chvíle poděkovat. A tak tedy: DĚKUJI!!! Sám bych si takových laskomin koupit najednou nedovolil. Nikdy v životě jsem nic nedostal. Nesmírně si toho vážím.
Děkuje a zdraví Petr“

🙏🙏🙏

Rohlík.cz pomáhá seniorům už dlouhou dobu – nejen, že nabízí dovoz nákupu zdarma, navíc teď vybízí zákazníky, aby své kredity za zpožděné nákupy (což se stát může) věnovali seniorům (což je úžasné!).