Víno, krása, vzpomínka. Díky, že přispíváte!

Víte, že nám můžete pomoci i tím, že budete pít víno? Padesátikoruna z každé lahve cuveé vína Rodokmen od Víno Marcinčák jde naší nadaci. Tohle víno v sobě spojuje  respekt ke stáří, moudrost a porozumění mezi generacemi. Vyniká intenzivní vůní pohádek, které vám četla babička, společných výletů a právě upečených buchet. Zároveň pomáhá! Od MojeLahve.cz navíc dostaneme 1 Kč za každé hodnocení vína. Mrkněte na web Zrajeme jako víno a zjistíte víc.

My jsme moc rádi, že to funguje, a že když máte žízeň, víte, kde ji uhasit. Od našich parťáků z MojeLahve.cz nám v červnu přišlo přesně 6 000 Kč, což je zhruba 40 hodin individuální péče o seniory. 

Další peníze pro naše klienty se podařilo získat při otevření nového salonu Tomáše Arsova v Praze. V tombole se vybralo 18 350 korun, což odpovídá 120 hodinám individuální péče o seniory. Za dárky do tomboly srdečně děkujeme našim skvělým partnerům s Deers.cz a Babičkářství.cz.

A naše spolupráce nekončí! Část peněz z prodeje výrobků salonu Tomáš Arsov Hair & Beauty Institute půjde naší Nadaci.  Takže můžete pečovat o sebe a zároveň o naše klienty 😉

A ještě poslední číslo. Rovných 10 000. Tolik nul na náš účet přidaly dámy, které vyrábí přáníčka Chci ti ještě říct…  Vědomé rozloučení se, nebeská pošta či vzpomínka odpočívajícím duším, to jsou přáníčka od Marcely a Ivy a vy jste jejich zakoupením přispěli na důstojné stáří našich klientů.

Díky, díky, díky!
Díky, že jste 
Díky, že pomáháte