Víkend pro seniory

Sobota večer. Staroměstská radnice. Sál plný techniky, spousta kamer a světel, nálada ale pohodová a atmosféra přátelská.
Takhle by mohla začínat reportáž z koncertu Ewy Farne pro seniory, který jste díky BrainZone mohli sledovat na MALL.TV, slyšet na Frekvenci 1 a podpořit na platformě Donio.

Zazněly notoricky známé písně jako Boky jako skříň, Leporelo nebo Na ostří nože, na své si ale přišlo i polské „publikum“ . Ewa Farna nám v sobotu ukázala, že pařit se dá i na koncertě bez diváků.

I v neděli zažila Staroměstská radnice koncert, za který by se žádný festival nemusel stydět – Chinaski přijeli s Klárou a zavzpomínali na První signální. Na přání seniorů zaznělo i Víno.

Dva víkendové večery ale nebyly jen o hudbě. Byli i o pomoci. O činnosti naší nadace divákům streamu vyprávěla Taťána Gregor Brzobohatá a Káťa Toholová.

Během vysílání Víkendu pro seniory s Ewou Farnou a Chinaski se tento víkend díky příspěvkům diváků a sponzorů podařilo vybrat přes 740 tisíc Kč a vybíráme dál!

Příště zahraje OLYMPIC!

Online vystoupení, které bude zároveň konkurzem na nového klávesistu. Koncert se odehraje v sobotu 30. května. Přenos opět odvysílá televize Mall.tv a cílem bude (zcela nepřekvapivě) podpořit seniory.

Přenos bude tentokrát z legendárního nahrávacího studia Propast Petra Jandy.

Organizátorem akce je hudební vydavatelství BrainZone ve spolupráci s Mall.tv. Ta koncerty uvádí v rámci série #kulturažije, vystoupení bylo také možné slyšet na rádiu Frekvence 1. Záznamy najdete i na našem FB.