Večeře od Národního týmu

Ten pocit, když jíte to nejlepší, co uvaří nejlepší z nejlepších, jste obklopeni těmi nejlepšími (kolegy, klienty, partnery, přáteli) a víte, že akce pomáhá na cestě k vašemu dlouhodobému cíli. Tak přesně ten jsme zažili v úterý 19. listopadu!

V podvečer jsme se totiž zúčastnili benefiční galavečeře, jejíž výtěžek byl rozdělen mezi naši nadaci a Rotary Club Praha City. Uvařili nám kuchaři z Českého národního týmu kuchařů a cukrářů – trénovali zrovna ve své “kuchařské tělocvičně” v Národním zemědělském muzeu. S menu, které nám předložili, totiž budou v únoru soutěžit na světové olympiádě ve Stuttgartu!

Byla to naprostá pecka! Tolik chutí, vzájemně se propojujících, přitom každá výrazná a specifická po svém. Hotový koncert! Jenom jídlo gastronomický zážitek netvoří, a tak náš velký dík patří i vinařstvím Ludwig  a Marcinčák za to nejlahodnější víno. O welcome drink se postarala firma Mumm (a my je překřtili na Mňam!). A málem bychom zapomněli na nejlepšího číšníka v okolí! Ondřej G. Brzobohatý – a jak mu to, sekne, co? 😉

 

 

Večeřeli s námi i dva naši klienti – paní Irenka a pan Miroslav. Bylo s nimi veselé povídání :-). Národnímu týmu držíme palce a věříme, že to bude zase medaile!