Vánoce letos jinak

Taky jste se už začínali bát, jestli letos vůbec budou Vánoce? Říjen a zatím žádná vánoční výzdoba. 😉 Nebojte, Vánoce budou a navíc budou pomáhat.

Jsme rádi, že jsme partnerem kampaně Penny, která upozorňuje na osamělost seniorů. Už jste viděli spot? Podívejte se a ozvěte se svým blízkým.

Říkáte si, “To je hezký, máte pravdu, měla bych babičku navštívit, ale kdybyste mi taky poradili, co mám koupit za dárek. Kdo má každý rok vymýšlet něco originálního.” V tom vám rádi pomůžeme, jsme totiž studnice skvělých nápadů na dárky, které pomáhají.

Dámy jistě potěší brož Deers. Navíc vedle brože si laňku můžete pořídit i jako přívěsek na kabelku. Ten seženete exkluzivně v obchodu Luxury Bags. No a když už budete mít přívěsek na kabelku, tak kabelka je taky krásný dárek… 🙂

Blížící se konec roku taky znamená, že budete potřebovat nový kalendář. Pro babičku nebo dědu kupte Nejmilejší kalendář od Babičkářství. Pro další členy rodiny pak zase můžete koupit Voňavý kalendář.

Děti sice “měkké dárky” nemají moc rády, ale my dospělí už jo. Stylové oblečení najdete na ZOOT.cz. Můžete si pořídit veselá trička z kolekce Bez jablka nebo stylové retro doplňky – motýlek, kšandy a ponožky. Vše unisex. No a když jsme u oblečení, vyrazte se podívat i do butiku Plaska.

Pokud dáváte přednost zážitkům, mrkněte na nový e-shop na Flowee.cz.

Krásným dárkem je také víno. Vyberte to, které pomáhá – se stříbrnou samolepkou. Najdete ji na vínech vinařství Ludwig, Lobkowicz nebo Spielberg.

Dobrým a prospěšným dárkem jsou jistě také nutridrinky od Nutricia.

Anebo patříte mezi ty, kteří mají vše, co potřebují, a žádné dárky nechtějí? Tak to dejte vědět svým přátelům a udělejte vánoční výzvu. Ať Vaši přátelé místo toho, aby se trápili výběrem dárku, přispějí společně s Vámi a dalšími na dobrou věc. Jak takovou výzvu vytvořit se mrkněte tady. Pokud budete potřebovat poradit, jsme tu pro vás. 🙂

Děkujeme vám všem a děkujeme také našim partnerům. Je jich více, než jsme tu mohli zmínit, na celý seznam se podívejte na našem webu.