Nová koupelna potřetí!

Už zas! Akce koupelna a její krásné řešení 🙂

Díky společnosti LAUFEN – JIKA jsme mohli rekonstruovat koupelnu další seniorce. A teď jí tak trochu závidíme – moc se koupelna povedla, co myslíte?

Děkujeme Adra České Budějovice za zprostředkování a monitorování stavby a hlavně za propojení s paní Annou. Nebyl to úkol jednoduchý, ač krásný. „Nebylo to úplně tak jednoduché, jak jsem si na začátku představovala. Já byla nadšená a už jsem viděla tu novou, voňavou, bezbariérovou koupelnu. Když jsem to ale probírala s našimi seniory, narazili jsme na problém několikatýdenní rekonstrukce, kdy není vůbec možné byt užívat,“ dodává Iva Kyselová z Adry České Budějovice.

Ale nevzdali to. Hledali, komu udělat radost a zároveň potřebnou službu, a našli! Paní Anna se za podpory svého manžela rozhodla vydat do tohoto koupelnového dobrodružství.

 

 

 

 

 

A jak se rekonstrukce povedla, to už víte. Ale jak to u paní Anny vypadalo před naším zásahem? Uznejte, že tohle je pro starší dámu nedůstojná koupelna 🙂 A teď je její užívání určitě o milion procent bezpečnější!

 

Ještě jednou děkujeme společnosti  LAUFEN za tuhle krásnou akci. Tři koupelny pro tři seniory, to je hned několik dobrých skutků za sebou.