Tahle země je i pro starý!

Hudba léčí, hudba pomáhá. Jsme moc rádi, že jsme byli přizváni k projektu BrainZone a MALL.TV (#kulturažije):

Jedna z nejpopulárnějších českých kapel Chinaski odehraje první plnohodnotný online koncert od začátku pandemie. Společně se zpěvačkou Ewou Farnou vystoupí na akci Víkend pro seniory s podtitulem Tahle země je i pro starý. 

Cílem přímého přenosu, který odvysílá 16. a 17. května internetová televize Mall.tv, je podpořit seniory patřící k nejvíce ohroženým nemocí Covid-19. Sbírku i rozdělení jejího výtěžku zaštítí nadace Krása pomoci

Koncerty budete moct sledovat zdarma na www.mall.tv nebo v mobilních a smart TV aplikacích této internetové televize. Obě vystoupení budou také živě na rádiu Frekvence 1.

Komu pomůžete?

„Senioři kvůli pandemii více než kdokoliv jiný strádají v izolaci. Opatřeními, která chrání jejich životy, jsme je zároveň vystavili i obrovskému stresu a strachu z odloučení. A co víc, seniorů se opatření a rizika budou týkat mnohem déle než zbytku populace,“ vysvětluje ředitel vydavatelství BrainZone Ladislav Vajdička, proč se společně s partnery rozhodli projektem podpořit právě seniory. „Nejsme odborníci a neumíme proto říct, jak seniorům nejlépe pomoci. Ale rozumíme hudbě a umíme ji využít pro dobro. Naším cílem je pomocí sbírky získat finanční prostředky a věnovat je organizacím pečujícím o seniory. Jejich výběr chceme svěřit Kráse pomoci, která v této oblasti působí už od roku 2008,“ doplňuje.