S Muhlfeitem o kariéře

Minulý týden se v rámci našeho projektu Zlatá práce – Kariéra 50+ konala přednáška mentora, kouče a hlavně skvělého člověka Honzy Mühlfeita. Jan Mühlfeit posluchačům předával své zkušenosti se seberozvojem, vnitřní motivací, sebevědomím a objevováním vlastního potenciálu.

Přednáška byla určena lidem nad 50 let a vzkaz byl jasný: Nikdy není pozdě!

 

„Když zjistíte později, že máte na něco talent, a začnete to rozvíjet, nikdy není pozdě. Díky neuroplasticitě mozku se můžeme neustále učit,“ říká Honza. A my mu věříme !

 

 

 

No a protože je Jan Mühlfeit fakt frajer, jede s námi dál 😉 11. prosince povede kurz ODEMYKÁNÍ LIDSKÉHO POTENCIÁLU a VÝTĚŽEK z kurzu bude věnovaný nám ⚠️
 
A co vás Honza na kurzu naučí?
V teoretické části se dozvíte o pozitivní psychologii a talentech, které jsou v tomto konceptu stěžejní. Poznáte základní principy fungování mozku a emocí, konceptu štěstí a naučíte se zaměřovat na vlastní silné stránky.
V praktické části dostanete výsledky testu Gallup Strenghts Finder a pracujete na jejich využití v každodenním životě. Cílem je se naučit silné stránky využívat v běžných i vypjatých situacích tak, abyste podávali optimální výkon, ale zároveň vás dané činnosti naplňovali.
 
To bude stát za to 👍👍👍
link: https://recruitment.academy/cz/kurzy/odemykani-lidskeho-potencialu-s-janem-muhlfeitem/?fbclid=IwAR3zXTCSfPr_k-jRSaoYtNyO3eS9GuM6ewTi0rrMkFppyMZenVyt8_dV8-Y