Rohlík.cz nakupuje seniorům

Díky Rohlik.cz a jeho zákazníkům můžeme potěšit nákupem osamělé seniory a seniorky. Pokud se vám totiž dovoz nákupu zpozdí, můžete kredity, které byste získali, věnovat nadaci Krása pomoci a my pak za ně nakoupíme babičkám a dědům.

Tak třeba paní Janě, která má opravdu velké srdce a velký přehled. Nabídka nákupu ji velmi potěšila, ale když se jí to trochu rozleželo v hlavě, tak nám zavolala a vůj nákup trošku pozměnila. „Víte, já si myslím, že na tom nejsem tak špatně. Mám 2 syny, a i když jsou oba velmi daleko, tak je prostě mám. Ale v našem domě (pozn. byty zvláštního určení v Praze 4) je mnoho seniorů, kteří nikoho nemají, nemohla bych ten svůj nákup věnovat jim?“

A tak jsme objednali sušenky, ovoce, kávu a čaj. Paní Jana vyhlédla místo hned u vchodu, kolem kterého půjdou všichni obyvatelé domu, a tam jsme dobroty umístili.

Mezitím ještě vyzpovídala ochotného a laskavého kurýra z Rohlik.cz, který jí vysvětlil, že na Rohlíku může nakupovat i telefonicky (a n nemusí se bát, že by ji neznalost online prostředí limitovala), a že doprava pro seniory nad 65 let je zdarma.

Když naši koordinátorku péče Kristýnu paní Jana za hodinu vyprovázela, byly dobroty již téměř rozebrané.

I k dalším klientům se dostaly nákupy od zákazníků Rohlík.cz – za všechny moc DĚKUJEME!