Proti izolaci alespoň online

Kontakt. Jakýkoliv. Teď alespoň online. Věříme, že pomůže.
A tak jsme do deseti domovů pro seniory postižených nákazou poslali balíčky s AllInOne počítači a vitamíny pro klienty i personál.

Počítače pro deset domovů nám věnovali naši dlouhodobí parťáci z Havel &Partners – díky moc, že vás máme!

Tohle je nejen milé, ale i nesmírně potřebné.

Dobrý den, přijměte prosím mé upřímné poděkování za poskytnutý dar – ALL IN ONE PC a další dárky pro naše klienty! Počítač určitě využijeme, máme téměř 200 klientů a současná situace, kdy jsou izolováni od svých blízkých je pro ně velmi těžká a stresující. Snažíme se tedy o maximální zprostředkování kontaktů alespoň v prostředí on-line.  Díky také za vitamíny a tyčinky, vše rozdáme klientům a zaměstnancům, určitě je to moc potěší. Pro všechny pracovníky je velkým povzbuzením, když na ně někdo myslí a je ochoten nezištně pomoci. Proto ještě jednou upřímně děkuji za naše klienty i zaměstnance a přeji hodně zdraví a úspěchů ve Vaší práci! Krásný den, s pozdravem Mgr. Zuzana Malásková, ředitelka Domov pro seniory Třebíč – Manž. Curieových

Přejeme mnoho společných minut s blízkými. Ale ještě víc si přejeme, aby to online setkávání už brzy nebylo potřeba a rodiny se scházely zase normálně.

Balíčky vyzvedla a rozvezla Zásilkovna, která nám s rozvozem radostí pomáhala už na jaře. Moc děkujeme!