Prosincová Výzva

Prosincová výzva začíná! Co to znamená? Víte, že Taťána Gregor Brzobohatá slaví narozeniny 23. prosince. Stejně jako vloni se rozhodla vás požádat, abyste místo dárků pro ni pomohli společně s námi seniorům. Ondřej slaví narozeniny 2. února a k její výzvě se přidal.

A POZOR, tentokrát navíc hledáme vás všechny, kteří také slaví narozeniny v prosinci, a prosíme vás, abyste si založili vlastní výzvu. Je to jednoduché, na stránkách darujme.cz se zaregistrujete a na stránce našeho projektu Doma bez obav kliknete na tlačítko “Založit dárcovskou výzvu”. Vyplníte základní údaje a link rozešlete svým známým. Sdílejte ho také na Facebooku/Instagramu s hashtagem #prosincovavyzva, abychom o vás věděli. Na konci prosince pak výtěžky všech našich výzev sečteme a uvidíme, kolik společně získáme.

Pojďte do toho s námi, prosinec není jen o Vánocích. Znáte někoho, kdo slaví v prosinci? Dejte mu vědět a pomozte nám získat co nejvíc prostředků na splnění našeho společného snu – důstojný život seniorů v domácím prostředí. Děkujeme. ❤️ #prosincovavyzva #narozeninymístoVánoc

A to důležité na závěr, odkaz na výzvu Taťány a Ondřeje a možnost přispět je zde: https://www.darujme.cz/vyzva/1200309