Prosincová Výzva

Prosincová výzva začíná! Co to znamená? Čtěte dál. :)

Prosincová výzva začíná! Co to znamená? Víte, že Taťána Gregor Brzobohatá slaví narozeniny 23. prosince. Stejně jako vloni se rozhodla vás požádat, abyste místo dárků pro ni pomohli společně s námi seniorům. Ondřej slaví narozeniny 2. února a k její výzvě se přidal.

A POZOR, tentokrát navíc hledáme vás všechny, kteří také slaví narozeniny v prosinci, a prosíme vás, abyste si založili vlastní výzvu. Je to jednoduché, na stránkách darujme.cz se zaregistrujete a na stránce našeho projektu Doma bez obav kliknete na tlačítko „Založit dárcovskou výzvu“. Vyplníte základní údaje a link rozešlete svým známým. Sdílejte ho také na Facebooku/Instagramu s hashtagem #prosincovavyzva, abychom o vás věděli. Na konci prosince pak výtěžky všech našich výzev sečteme a uvidíme, kolik společně získáme.

Pojďte do toho s námi, prosinec není jen o Vánocích. Znáte někoho, kdo slaví v prosinci? Dejte mu vědět a pomozte nám získat co nejvíc prostředků na splnění našeho společného snu – důstojný život seniorů v domácím prostředí. Děkujeme. ❤️ #prosincovavyzva #narozeninymístoVánoc

A to důležité na závěr, odkaz na výzvu Taťány a Ondřeje a možnost přispět je zde: https://www.darujme.cz/vyzva/1200309