Projekt Zlatá práce se rozjíždí

Zatímco naše Facebooková stránka Zlatá práce – Kariéra 50+ (pomaha.me/zlatapraceFB) je zatím v plenkách, projekt, který pomáhá najít práci lidem po padesátce už má skvělé ohlasy. Jsme rádi, že si majitelé firem, ředitelé, manažeři a HR specialisté začínají uvědomovat, že je třeba využít nejen potenciál mladých lidí, ale i zkušenosti a plusy lidí ve věku 50+. 

Zároveň spolupracujeme s firmami, které při současném nedostatku pracovní síly hledají nový zdroj pracovníků. Rekvalifikujeme pracovníky na požadovanou úroveň a zároveň pracujeme s jejich motivací a nastavením mysli. Chceme, aby lidé 50+ znali hodnotu svých zkušeností pro současný trh práce a aby nalezli smysluplné uplatnění.

 

Téma zaměstnávání lidí nad 50 let je aktuální. Proč by vlastně firmy měly sázet na diverzitu? Jakým přínosem může být tým složený z lidí různých generací? Jaké jsou přednosti lidí 50+ ? O tom všem si Taťána popovídala s Janem Mühlfeitem.

 

MÁTE ZÁJEM O SPOLUPRÁCI? MRKNĚTE NA WEB WWW.ZLATAPRACE.EU A OZVĚTE SE NÁM.

Zlatá práce navazuje na naši předešlou kampaň, která dostala název Stařešina do každé korporace. Chtěli jsme upozornit na téma zaměstnávání lidí v důchodu a zjistit, jak to vidí oni i samotné firmy.

Za podporu děkujeme Ministerstvu práce a sociálních věcí, který projekt podpořilo v rámci dotačního programu Podpora veřejně účelných aktivit seniorských a proseniorských organizací s celostátní působností.