Profesia Days v Praze

PRÁCI SNŮ MŮŽETE ZÍSKAT V KAŽDÉM VĚKU!

Veletrh práce Profesia days 6.-7. října 2021 na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech

Věk znamená zkušenosti, a zkušení lidé mají zaměstnavatelům co nabídnout! Čas, nadšení, rozvahu. Takové spojení je oboustranně výhodné a někteří zaměstnavatelé na něj nedají dopustit. Přijďte se s nimi setkat na desátý ročník veletrhu práce Profesia days Praha a uvidíte, že věk nemusí být při hledání práce překážkou.

Součástí veletrhu budeme také my s naším projektem Zlatá práce a budeme se na vás těšit v poradenské zóně. Kromě jiného dostanete možnost využít profesionálních služeb koučinku, testování IT a jazykových schopností, poradenství ohledně perfektního životopisu, ale hlavně možnost se osobně setkat s těmi nejlepšími zaměstnavateli na pracovním trhu.

Co se týče přednášek, které vás letos na veletrhu čekají, nejspíš nebudete chtít přeskočit ani jednu. Můžete si vyslechnout zajímavé příběhy těch, kteří se nebáli být úspěšní a načerpat od nich inspiraci. Osobnosti v oboru vám poradí, jak se připravit zdravými návyky na výzvy doby pocovidové, prozradí, co je předpokladem osobního štěstí i dříve narozených a co vlastně zaměstnavatelé od svých zaměstnanců chtějí. Protože věřte nebo ne, červený diplom to není.

Vstup na veletrh je zdarma a každý registrovaný bude zařazen do slosování o skvělé ceny.

Vyzvednout svou vstupenku zdarma si můžete na www.profesiadays.cz.