Pro firmy

STAŘEŠINA DO KAŽDÉ KORPORACE

Tři dobré důvody, proč jsme v roce 2016 začali projekt Stařešina do každé korporace.

  • Demografické změny se dotknou také firem. Nebude dostatek lidí v produktivním věku, zaměstnávání seniorů bude velkou výhodou. Na to je ale třeba se připravit, jak na politické úrovni, tak interně v rámci firem.
  • Lidé, kteří se najednou ocitnou v důchodu, najednou neví, co s volným časem. Příliš volného času paradoxně zhoršuje jejich zdravotní i psychický stav.
  • Přibližně 15% lidí by rádo pracovalo i v důchodovém věku. To je pro státní rozpočet důležitá informace. Přesně takový počet lidí je totiž aktuálně závislý na podpoře státu, ale nemusí být. Má potenciál přivydělat si a zvýšit svoji kupní sílu

Jedná se v první fázi o osvětovou kampaň, která má firmám ukázat, co jim mohou senioři nabídnout. Seniorům zase naopak ukazujeme možnost zapojení se do společnosti i v důchodovém věku. Firma získá zkušenosti, senior získá sebevědomí, smysl a také možnost přivýdělku. Sdílíme pozitivní příklady a inspirujeme tak další firmy.
V další fázi se zaměříme na systémové změny – kulatý stůl a konferenci na téma zaměstnávání seniorů. Dále se budeme soustředit na age management v rámci firem.

Pokud hledáte partnera, jsme tu pro Vás

S každým naším firemním partnerem se domluvíme na takové spolupráci, která vyhovuje oběma stranám.
Pokud chcete zapojit své zaměstnance, oslovit klienty nebo posílit spolupráci s partnery, ve všem vám umíme vyjít vstříc.
CSR pro nás není jen jednostranná pomoc firmy neziskovce. Je to pro nás dlouhodobá vzájemně prospěšná spolupráce, která zahrnuje jak marketing, tak HR vaší firmy.
Ozvěte se nám, a vymyslíme něco vyjímečného