Ples jako Brno 2020

Slavnostní atmosféra, skvělá hudba, jídlo, pití, lidé a ještě dobré skutky. Takový byl letošní PLES JAKO BRNO!

Tančilo se na Big Band Felixe Slováčka, který doprovodila (jako vždy) skvělá Anna Julie Slováčková, na pódiu jsme viděli i Jirku Korna, který už třicet let prostě nestárne, Celeste Buckingham, v jednu ráno (a za to ho dost obdivujeme) vystoupil Ondra G. Brzobohatý.

Díky patří organizátorům, kteří tuhle super akci připravují celý rok a dávají do ní hromadu energie. Díky všem, kteří přišli – protože bez tanečníků by nebyl ples 💃Díky dražitelům, kteří poslali na dobrou věc víc než MILION A PŮL KORUN 🙏Díky dárcům do tomboly, kteří vlastně přispěli úplně stejnou částkou 😍Zvlášť bychom chtěli poděkovat brněnskému malíři Petr Kvíčala, který do dražby věnoval svůj obraz (a druhý namaloval na Ples v Rudolfinu!).


Částka, kterou se podařilo vybrat, bude rozdělena mezi nadace Krása pomoci, Nadační fond Be Charity, Nadaci Nova a nadační fond Hvězdy pro život.


Milion a půl není málo. Ani když se rozdělí na čtyři díly. A na dobré účely.

Ještě něco nás zaujalo. Na ples se většinou nechodíte najíst, na druhou stranu u tance a dobré konverzace vyhládne, a tak jsme ocenili výborný catering kombinující luxusní potraviny s těmi zdánlivě obyčejnými. Zbylé jídlo z plesu navíc ráno organizátoři odvezli do azylového domu pro muže a ženy v Centru sociálních služeb Josefa Korbela. A tomu my fandíme 🙏