Oběd ve společnosti elegantních dam

Tyhle fotky nám na Štědrý den poslala naše Táňa:

Bez sentimentu nebo patosu, na Štědrý den jsme si s Ondřejem nadělili ten nejhezčí dárek. K obědu jsme k nám pozvali tři klientky mé Nadace, které by jinak dnes byly samy. Zkrátka, jak říká Kevin McCallister: “Na Vánoce by neměl být nikdo sám!”. Krásné Vánoce Vám všem!

…napsala k nim Táňa a nám hned bliklo hlavou, že tohle si prostě nemůžeme nechat pro sebe! Musíme vám to ukázat a říct, dát vám vědět o tom, že dobré skutky se dějí – i a hlavně o Vánocích.

(Taky se musíme přiznat, že jsme Táně a Ondřejovi tuhle společnost trochu záviděli, protože moc dobře víme, jak skvěle chutná jídlo v dobré společnosti a jak jsou taková krásná a milá setkání obohacující. )

Jsme moc rádi, že hned po zveřejnění příspěvku se na naších sociálních sítích doslova strhla lavina pozitivních komentářů, lajků a srdíček. Věřte, že pro Táňu s Ondřejem je to ten nejhezčí dárek a nejlepší odměna za dobrý skutek.

Děkujeme Táně a Ondřejovi za to, co udělali. Přesně tyhle skutky a tahle pozitivní energie je pro nás hnacím motorem, když síly docházejí. A děkujeme všem našim podporovatelům za to, že jsou s námi.