Nová sluchadla pro tatínka

Tohle musíte slyšet! Proč zrovna slyšet? Čtěte dál a “uslyšíte” 😛

V říjnu nám napsala paní M. žádost o nová naslouchadla pro jejího tatínka. Oba mají středně těžkou vadu sluchu a oba jsou tak už několik léta odkázáni právě na naslouchadla, jenže! Paní M. svá naslouchadla bohužel ztratila a nedlouho na to se nedopatřením rozbila i ta tatínkova. Nová naslouchadla ale stojí několik tisíc a, asi nám dáte zapravdu, že i jedna jediná tisícovka dokáže udělat díru do rozpočtu.


“Já jsem cítila, zvláště v zaměstnání, že si sluchadla budu muset zase pořídit. Začala jsem se stranit lidí a skončila na psychiatrii,” vysvětluje paní M,, jak náročné je s poruchou sluchu a bez sluchadel fungovat. Dokud máte sluch v pořádku, nedokážete si představit, jak vypadá svět téměř beze zvuku. Naštěstí se tatínkova naslouchátka dala opravit – zadarmo to ale nebylo. “Tatínek je nechal opravit a zhotovit pro mě, že je víc potřebuju – v práci a tak,” doplnil paní M.


Proto se paní M. ozvala naší nadaci. Trochu papírování to stálo, ale po 3 měsících od začátku “dopisování” nám přišla krásná odpověď – tatínek už sluchátka má a používá! Jsme moc rádi, když mají smutné příběhy šťastný konec!