(NE)tančírna nás roztančila

NETANČÍRNA pro všechny generace – nádherná akce, kterou jsme v roce 2021 oslavili Den seniorů 1.10.!

Jako celebrity si připadali naši klienti, když je k Občanské plovárně přivezla rychlá a velmi pohodlná auta Mercedes. Děkujeme společnosti Fox Hunter za zprostředkování půjčení vozů značky Mercedes a hlavně bezpečnou jízdu!

Občanská plovárna – asi není místo v Praze, jako toto. Možnost bezbariérového přístupu – a když jsme u přístupu, hlásíme, že při chystání tohoto eventu jsme se nesetkali s žádnou komplikací, ba naopak! Doufáme, že si naši (ne)taneční akci s námi užil i personál těchto nádherných prostor u břehů Vltavy.

Třešinka na dortu a pro nás už neodmyslitelný parťák našich akcí – Albi se postaralo o nádhernou výzdobu, díky kterému byl vstup do sálu jedinečným zážitkem a všichni jsme měli pocit, že tančíme pod zlatým nebem. Navíc se postarali o fotokoutek, a tak máme ty zážitky, usměvy a vzácná setkání uchované na památku.

Co si budeme dlouho pamatovat je krásný program a celá produkce, za kterou patří velké díky Art4People – partě nadšených lidí, tanečníků a, troufáme si říct, našich dobrých přátel.

My jsme na místě měli svůj “prodejní stánek”, na kterém návštěvníci mohli přispět na projekt Doma bez obav a odnést si výrobky od našich partnerů. Za část z nich děkujeme Be Wooden.

Ke slavnostnímu podvečeru patří slavnostní nápoje – partner akce vinařství Ludwig nám jich připravilo desítky, různých barev a chutí. Šlo samozřejmě o vína, po kterých jsme se rychle odvázali k tanci!

Partnerem naší letošní oslavy Dne seniorů byla i NN pojišťovna, které máme v týmu už dlouhou dobu a v naší spolupráci chceme pokračovat dál.

Protože naše Táňa slavila 15 let od zisku titulu Miss World, chtěli jsme překvapit i ji – a pomohla nám s tím Anička Kocourková, která upekla naprosto luxusní dort – děkujeme!

Na celou akci dohlížela Policie ČR – ovšem jen od stánku, kde představovali svou novou aplikaci Senioři v sítí o nebezpečích, která na seniory číhají na internetu.  Ale stejně to byl fajn pocit – mít je v zádech, kdyby náhodou 🙂

Rozloučení pro nás ten večer nebylo jednoduché. Za prvé se nikomu z nás nechtělo odejít a za druhé v této době nevíme, kdy se zase uvidíme. Proto jsme moc rádi, že jsme u odchodu mohli všem ženám dát krásnou růži od Fleurop. A připravili pro nás ještě dvě nááádherné kytice!

Musíme a rozhodně chceme zmínit i Slevomat  – právě vy, kteří jste na něm přispěli na naši výzvu „Kafe pro babi a dědu“, jste zajistili, že všichni senioři měli občerstvení zcela zdarma – a co si budeme povídat, i dobré pohoštění dovytváří událost 🙏 DEKUJEME! Moc si toho vážíme!

A ještě nekončíme, přátelé, protože těch lidí, kteří s námi vytvořili nezapomenutelný večer, je víc

  • Zdeněk Pilecký (Zig Zag tap&swing), Adéla Zejfartová & Sunny Swing, Jeepers Creepers; Paradance, DJ James Wing & K. J. Sax (Kateřina Janečková),
  • Tereza Tobiášová, která provázela celým večerem
  • všichni naši kolegové a dobrovolníci
  • a jsou to, samozřejmě, všichni, kteří přišli 😍

Tak zase za rok?

 

Fotografie: Oleh Protsenko  pro Art4People