Míša jde na mateřskou, ať žije Soňa!

Ano, je to tak. Míša Stachová dala přednost mateřské před námi – fňuk! Ale my jsme moc rádi, protože víme, že bude skvělá máma. Na ředitelskou pozici nastupuje Soňa Hušek Morawitzová, která tak opouští křeslo manažerky projektu Zlatá práce.

Foto: Greta Blumajerová

I když je důvod mého odchodu z ředitelské pozice Nadace Krása pomoci báječný a moc se těším na novou roli mámy, která je přede mnou, když si představím, že za pár dní nebudu sedět na svém místě v kanceláři, je mi z toho úzko. Za 4 roky v nadaci jsem toho s kolegy tolik zažila, tolik jsem se toho naučila, poznala jsem skvělé lidi, stala se součástí mnoha lidských příběhů… Zkrátka mám pocit, že v očekávání miminka vlastně jedno svoje dítě tak trošku opouštím a zároveň tu nechávám kus sebe.

Mám ale obrovskou radost z toho, že vedení předávám Soně a že Soňa má skvělý tým a že celý tým má vás – naše partnery, podporovatele a fanoušky. Vím, že nadace má svoje hodnoty pevně zakořeněné a že pojede se stejnou silou dál za naplněním své vize. Já jí budu neustále pomáhat tak, jak budu moct, protože vím moc dobře, že to má smysl.

Moc děkuju za vše.

Michaela Stachová