#milujubabi #milujudedu

aneb “Minulost je součástí toho, kým jsme dnes”

DEN SENIORŮ se blíží! A my ho chceme opět oslavit – s babičkou a dědečkem.

Den seniorů slavíme 1. října a právě v tento den budeme vyzývat všechny, aby se ozvali babičkám a dědečkům, aby je navštívili, vzali na kafe, na procházku, aby na ně zavzpomínali. Protože – jak všichni víme – babičky a dědečkové jsou nejlepší!

Málokdy jim to ale říkáme. Možná nám to přijde jako samozřejmost, možná se stydíme. Pro oba dva případy naši parťáci z BeWooden vytvořili nádherné náramky, které to říkají za nás. Protože laskavost nestárne. Koupí náramku navíc podpoříte nadaci.

Stejně jako v loňském roce jsme vyzvali osobnosti, aby se k nám připojili a naši myšlenku šířili dál. V roce 2019 se do výzvy zapojili například Jaromír Jágr, Tomáš Zdechovský, Elis Mraz, Patricie Pagáčová, Štěpánka Fingerhutová, Marta Jandová a samozřejmě Taťána Gregor Brzobohatá.

Letos… nechte se překvapit! 🙂

Od roku 1998 si svět 1. října připomíná Mezinárodní den seniorů. Právě toho dne byl totiž Organizací spojených národů a jejím generálním tajemníkem Kofi Annanem vyhlášen rok 1999 Mezinárodním rokem seniorů.Den seniorů je oslavou všeho, co společnosti přináší staří lidé. Zvyšuje povědomí o problémech, se kterými se potýkají, jako například zneužívání starších lidí.

Nadace Krása pomoci má i letos ke Dni seniorů výzvu! Je na každém KDY a JAK to udělá, ale:

  • navštivte
  • zavolejte
  • napište
  • zavzpomínejte

Babi a děda na to čekají!

Jak tento den oslaví nadace? Nejen, že všechny kontaktujeme naše babi a dědy, a to prostě už jen proto, že je MILUJEME!, ale

  • společně se všemi, kteří do toho jdou s námi, vyzveme další lidi, aby sdíleli fotku svých prarodičů nebo s nimi, aby zavzpomínali, navštívili, zavolali, aby tento svůj vzkaz vyvěsili na sociálně sítě a šířili myšlenku dál – hashtagy #milujubabi #milujudedu #densenioru
  • budeme hrdět nosit náramky od BeWooden
  • zahrajeme si s projektem Hrajeme spolu do oken

Jdete do toho s námi?