Koupelna pro paní Annu

Ve spolupráci s milými lidmi z firmy LAUFEN vznikla další krásná koupelna! Paní Anna má hotovo – funkční, praktické a navíc pro ni zadarmo. To nám dává smysl!

Paní Anna je klientka Mezigeneračního a dobrovolnického centra TOTEM, z.s. v Plzni. Pečuje o ostatní a teď potřebovala péči ona sama. Přestěhovala se totiž do starého domku a z ušetřených peněz rekonstruovala, co šlo, aby byl domek jakž takž použitelný a pro pětaosmdesátiletou dámu vhodný. Koupelna na tom byla špatně – bojler tekl, ze stěn koukaly kabely, obklady a kachličky nebyly dobře usazené.

Naštěstí je tenhle zoufalý stav už minulostí! Koupelna je hotová, osazená sanitou, připravená k používání.

Koupelna má zrekonstruované kompletně vodní potrubí, bojler, podlahové topení. Kvůli maximálnímu využití prostoru byly posunuty dveře – vznikl tak větší sprchový kout i se sedátkem.  Tepelný žebřík je upevněn silnějšími šrouby, aby se o něj mohla paní Anna při zvedání opřít. Při sklopení prkénka, může využít záchod jako židličku a umývat se v umyvadle. 

Koupelna je nejen pěkná, ale hlavně praktická.

„Moc děkujeme za zprostředkování takové pomoci. Paní Janečková nikdy takhle funkčně řešenou koupelnu neměla a v jejím domku v rekonstrukci je to jedno z mála míst, kde může plně fungovat ve vší lidské důstojnosti. Je moc vděčná za takovou podporu,“ přišlo nám poděkování z TOTEMu.

I my děkujeme! A přejeme mnoho zdraví.