Kdo tančí, nestárne

Mezinárodní den tance 2021 – 29.4.2021 – se blíží! A my ho společně s Art4People letos oslavíme ONLINE.

Aktuální epidemiologická situace možná neumožňuje potkat se a zatančit si osobně, nic nám však nebrání oslavit tento svátek formou ON-LINE ŽIVÉHO VYSÍLÁNÍ!

Můžete se těšit na celodenní program nabitý různými tanečními žánry, vystoupeními nejlepších českých tanečníků a skupin, taneční worshopy pro širokou veřejnost, trénink u baletní tyče, celorepublikový FLASHMOB, večerní gala představení profesionálních tanečních souborů a mnoho dalšího!

Na konci března se naše Taťána i s Ondřejem zapojili do natáčení tanečního flashmobu pod vedením choreografa Marka Zelenky a společně s Elis Mraz a Vlastimilem Harapesem!

Pokud se také chcete stát součástí letošního flashmobu, pak pošlete odkaz na video, kde naučenou choreografii tančíte (hudba zde: https://youtu.be/IWMHTxWKb2o) na mdt@art4people.cz nejpozději do 20. dubna!!!

Novinkou letošního ročníku je charitativní přesah akce – a to samozřejmě pro babičky a dědy ❤️ Protože – KDO TANČÍ, NESTÁRNE!

Už teď můžete podpořit úsilí nadace zlepšovat životní úroveň seniorů a přispět prostřednictvím sbírky na www.darujme.cz/projekt/1204506

Příspěvky je možné zasílat i přes DMS na číslo 87 777 ve tvaru:

DMS FONDSENIORU 30

DMS FONDSENIORU 60

DMS FONDSENIORU 90

Děkujeme všem, kdo projekt podpoří.❤️💃