Jsme na Breegy!

Pořád si říkáme, jak by bylo možné zajistit důstojné a bezpečné prostředí pro co největší počet seniorů. Jasné je, že k tomu potřebujeme pravidelné dárce.
Proto jsme se zapojili do českého projektu breegy.

Breegy je moderní aplikace, která pomáhá organizacím, jako jsme my, se získáváním finančních prostředků. Společně jsme se rozhodli zajistit důstojné a plnohodnotné stárnutí co největšímu počtu seniorů. Náš cíl je, aby společnost vnímala seniory s respektem.

Pravidelně Vás  budeme informovat o tom, jak společně s námi měníte svět k lepšímu. Jak? Za pomoci krátkých videí v aplikaci breegy budete moci pravidelně sledovat příběhy lidí, kterým pomáháte.

Společně se postaráme. Nadobro.
9.000 Patronů přináší řešení
Ve chvíli, kdy se nám podaří získat 9 000 pravidelných podporovatelů s měsíčním příspěvkem 200 Kč, budeme mít dostatek finančních prostředků, abychom v rámci našeho projektu Doma Bez Obav zajistili stovkám seniorů důstojný život v domácím prostředí – respektive abychom jim byli k ruce v každém kraji České republiky.

Nebylo by to krásné?

  Postarejte se o seniory, kteří nikoho jiného nemají.

2 500 000 lidí starších 65 let Situace některých seniorů skutečně není jednoduchá. A pokud nejste v podobné situaci, těžko představíte, s čím se potýkají. Za 4 roky fungování projektu Doma bez obav jsme pomohli více než 2 500 seniorům. I díky Vám se budeme moci postarat o více seniorů. Hlavně o ty, na které se zapomíná.

Věříme #nadobro. A co vy?