Hokej pro naše klienty

Fanshop Českého hokeje věnuje Nadaci Krása pomoci 20 % z každého nákupu fanpředmětů na webu fanshop.hokej.cz! Výtěžek z tohoto krásného projektu půjde na organizaci rozvozu roušek, nutridrinků, nákupů i pomoc s ostatními záležitostmi (úřady, nákupy, psychologická péče).

Zapojit se může každý – a to právě nákupem na webu fanshop.hokej.cz.

20% podpora z nákupů se bude Nadaci posílat ze všech objednávek v období do 30. 4. 2020.

 „V těžkém období, kterým Česká republika prochází, bychom moc rádi pomohli všem seniorům, kteří to v životě nyní mají ještě složitější. Nejde nám jen o celkovou částku, kterou se podaří nakonec Nadaci Krása pomoci přispět, ale zejména o samotné šíření povědomí o těžkostech starší generace, které se bez pomoci jiných osob neobejdou.,“ říká ředitelka BPA Jana Obermajerová (BPA je jedním z provozovatelů fanshopu).

„Často od našich seniorských klientů slyšíme, že mají strach nebo si nejsou jistí, jak se omezení vyplývající z karantény vyvíjejí. Proto je informujeme o novinkách, uklidňujeme je a jsme jim oporou. Mohou si promluvit také s naší psycholožkou, pokud na ně současný stav nebo to, že se nemůžou vidět s blízkými, dopadá více. Také tuto službu bychom chtěli díky pomoci Fanshopu Českého hokeje podpořit,“ říká Michaela Stachová, ředitelka Nadace Krása pomoci.