Druhý bazárek s Luxury Bags

Nákupní akce roku? Charitativní bazárek (27.11.2019), který naplnil myšlenku Díkuvzdání, a na němž se podařilo vybrat krásný 103 070 korun na pomoc seniorům!

Sešlo se na 1000 kousků! Moc děkujeme všem, kteří obětovali část svého šatníku 🙂 a samozřejmě také těm, kteří s plnou taškou odešli domů. Stejně jako minulý rok darovala i společnost Luxury Bags zboží ze své nabídky, zejména kabelky, obuv a značkové oblečení.

Akce se zúčastnilo více než 300 nakupujících, mezi nimi třeba Emma Smetana, Tereza Černochová, Mariana Prachařová, Taťána Makarenko nebo Karolína Mališová. Moc děkujeme za podporu od pietro filipiZalando, Profimed, Tomas Arsov Hair & Beauty InstituteBata, Líčírna, Café de Paris a mnohým dalším, kteří svým dílem přispěli na dobrou věc. Máte to u nás <3

“Jsme moc rádi, že firma Luxury Bags zorganizovala už 2. ročník benefičního bazaru, a jsme moc vděční, že se zapojilo tolik partnerů a tolik lidí věnovalo kus ze svého šatníku. Moc všem děkujeme. Celý výtěžek pomůže seniorům žít důstojný život doma”, říká Taťána Gregor Brzobohatá / Tatiana Gregor Brzobohata.

Tak snad příští rok…?