Deset let Krásy pomoci a velký blondýn s černou botou

V druhé polovině září jsme oslavili prví kulaté výročí. A oslava byla velkolepá, hlavním gratulantem se stal francouzský herec, režisér a také vinař Pierre Richard, kterého si všichni Češi jistě pamatují jako velkého blondýna s černou botou.

Oslava se uskutečnila 20. září v krásných prostorách klubu ROYAL. Celým večerem provázel Libor Bouček a hned na úvod zazpívala Chantal Poullain a Tonya Graves. Taťána představila činnost a vizi nadace a uvedla video shrnující úspěchy Krásy pomoci a také její cíle do budoucna. A tleskalo se ve stoje!

Všechny účastníky přišel pozdravit hlavní gratulant Pierre Richard, který se představil také jako vinař a hosté tak měli možnost celý večer ochutnávat víno z jeho vinic. O hudební překvapení se postaral Ondřej G. Brzobohatý, Igor Orozovič a Radůza.

Oslava byla nejen poděkováním všem přátelům nadace, ale také oceněním Pierra Richarda za jeho aktivní život a za to, jakou je inspirací všem generacím. Taťána G. Brzobohatá mu proto předala historicky první Beauty of Help Award z dílny Moser. A překvapení čekalo také na Taťánu. Ředitelka nadace Michaela Stachová na podiu předala druhou cenu Beauty of Help Taťáně za desetileté úsilí, které nadaci věnovala po celou dobu její existence.

„Soustředila jsem se na poděkování všem partnerům a na předání ceny Pierrovi, vůbec mě nenapadlo, že pro mě chystají takové překvapení. Jsem neuvěřitelně dojatá a moc děkuji svému týmu, který mi tím udělal obrovskou radost,“ svěřila se po skončení večera Taťána.

Tak „na zdraví“ a dalších deset úspěšných let!