Časák Penny pro seniory

Časopis plný inspirace od Penny marketu je opět v prodeju! A opět pomáhá z každého prodaného čísla jdou 3 koruny Nadaci Krása pomoci. S PENNY kartou Vás časopis v prodejně vyjde na 5 Kč, bez ní na 24,90 Kč. A co v tomto jarním vydání najdete?

Máme pro Vás jednoduchý tip, jak přelstít jarní únavu. Už naši prarodiče věděli, že na jarní únavu nejlépe funguje světlo a jídlo. V novém čísle proto najdete čerstvé, barvité recepty, které krásně souzní s jarem. Není nic povzbudivějšího, než začít čerpat energii z čerstvých svěžích jarních surovin.

Nové vydání časopisu S PENNY u stolu přináší pořádnou dávku jarní inspirace. Najdete zde tradiční velikonoční recepty i ty, s kterými můžete připravit velikonoční nadílku pro Vaše čtyřnohé členy rodiny. Díky receptům Martina Škody nepřijde ani jedno vajíčko z Velikonoc nazmar. Pro ty, co zase rádi mlsají, máme připravené recepty na chutný americký zákusek brownies, který lze podávat v mnoha variantách. Pokud chcete začít jíst zdravěji, nastává ideální čas.