Byli jsme na Colours!

Lépe řečeno byly jsme na Colours 🙂 V nadaci jsme totiž nyní samé ženy. No a pár z nás se v předposledním červencovém týdnu vydalo na festival Colours of Ostrava. Koncerty jsme stihly asi dva, protože náš hlavní úkol byl jiný – setkávat se s vámi. S těmi desítkami lidí, kteří přišli k našemu stánku (do kreativní zóny Baťa).

Dlouho jsme si lámaly hlavu, jak vás k nám nalákat (kromě toho, že určitě každý chcete vědět, jak nám můžete pomoct 😉 ). Nakonec naši Míšu napadla ryze praktická věc, kterou na festival dost často zapomínáme. Šátek. A přitom je to tak skvělý pomocník!

Proti slunci, větru, slzám, na utření (rukou!), jako vlajka míru, můžete na něj napsat své číslo a vzkaz a dát ho neznámému fešákovi, jako vzpomínka na skvělý festival, jako bryndák (pro miminko!),….

U nás jste si ho mohli navíc sami nazdobit. A tak vznikala mistrovská díla limitovaných edicí.

Jo a samozřejmě jste jeho koupí přispěli na dobrou věc 😉

Díky vám všem, kteří jste dorazili. Díky za energii, kterou jste nám dali. Díky za dotazy, za fotky, za super kreativní nápady. Jste skvělí a my vás žerem!

Tak zas příště na Colours…?

 

#krasanacolours

(ten hashtag si pamatujte, protože až za námi příští rok půjdete a budete se s námi chtít blejsknout, určitě ho milerádi přidáte)