BĚŽÍM PRO BABI A DĚDU

Běh událostí nezastavíš. Během ale můžeš události ovlivnit. VyBěhej po babi a dědu důstojnější místo pro život!

 

 

 

Kdekoliv na světě můžete nazout kecky, boty na běhání nebo – pokud jste fakt odvážní – vyběhnout na boso a pomoct tak vytvořit důstojnější místo pro babičky a dědy.

Navíc vlastně nemusíte vůbec běžet – můžete jít pěšky, projít nebo proběhnout se doma nebo klidně jen běh podpořit a v termínu od 15. března do 10. dubna se zapojit do 3km běhu pro babi a dědu!

Vyběháte si nejen dobrý pocit, ale i krásnou nadační medaili.

Bližší informace najdete TADY!

REGISTRACE SPUŠTĚNA

 

 

 

 

Run for a more dignified place to live for our grandmas and grandpas!

Anywhere in the world you can put on sneakers, running shoes or – if you are really brave – run barefoot and help create a more dignified place for grandmothers and grandfathers.
In addition, you don’t have to run at all – you can walk, run at home or just support the run financially. Join the 3km run for grandma and grandpa from March 15 to April 10!

You will run not only for a good feeling, but you will also win a beautiful foundation medal.

More information

 

 

Nadace Krása pomoci podporuje nejstarší běžce

Už třikrát jsme běželi pro babičky a dědy. Ve virtuálním běhu jsme tak podporovali projekt Doma bez obav a také téma aktivního stárnutí a stáří. A v podpoře společně se sérií běhů Night Run pokračujeme dál!

Letos tak v této sérií lidé nad 60 let startují zcela zadarmo. Kategorie se bude nově nazývat Krása pomoci. Cílem je podpořit v aktivním stárnutí co nejvíce lidí ve věku nad 60 let a ostatní upozornit na to, že, jak se říká, věk může být jen číslo!

Night Run s Nadací Krása pomoci také chystají v pořadí už čtvrtý běh, jehož výtěžek poputuje na péči o seniory, kteří zůstali sami. Tradiční 3 kilometry běžci zdolají na jaře a kromě dobrého pocitu z podpory jim odměnou bude opět originální medaile.