ESHOP

Tričko, které má styl

Lásku k prarodičům můžeme projevit například i tímto milým tričkem s originálním nápisem „Dědečka a babičku, rádi máme na tričku“.
A věříme, že zaujme na první pohled nejen svým precizním zpracováním a příjemným materiálem, ale především krásným a výstižným nápisem. Babičku a dědečka máme ve svém srdci a nyní jim to můžete dát vědět i díky tomuto tričku. Triko s nápisem máme i v dětské velikosti, takže jej mohou nosit děti i dospělí. Nabízíme pánskou i dámskou variantu. Udělejte svým nejbližším radost krásným tričkem plným lásky a něhy a podpořte navíc osamělé seniory. Výtěžek z prodeje trička totiž poputuje na projekt Doma bez obav, který pomáhá seniorům, aby mohli žít v domácím prostředí a důstojně.

Hodiny, které měří čas i pomáhají

Nadace Krása pomoci i RESPIRO jsou členy Asociace společenské odpovědnosti a oba berou vážně své závazky vůči Cílům udržitelného rozvoje. Nadace Krása pomoci pomáhá seniorům, aby mohli žít důstojný život v domácím prostředí a Agentura RESPIRO seznamuje firmy i širokou veřejnost s filosofií up-cycling a kreativně tak upozorňuje na důležitost péče o životní prostředí.
Nadace i RESPIRO spojily své síly a vy tak můžete nákupem originálních hodin z gramodesky pomoci seniorům a zároveň podpořit udržitelný přístup k životu.

Nezapomeňte, že čas ubíhá všem stejně, ale přesto je relativní. Záleží, jak a s kým ho trávíte. 😉

Zrajeme jako víno

Víte, že nám můžete pomoci i tím, že budete pít víno? 🙂

  • 1 Kč z každé zakoupené lahve na pomoc seniorům.
  • Speciální cuveé víno Rodokmen od Vína Marcinčák
  • 1 Kč za každé hodnocení vína na MojeLahve.cz

Děkujeme, že pomáháte s námi!

Dovolte nám poděkovat Vám všem, kteří jste se rozhodli nás podporovat.
Velice si toho vážíme a pevně věříme, že se nám s vaší pomocí bude i nadále dařit naplňovat naše poslání pomáhat tam, kde je to potřeba.